Pridajte sa k nám

Lorem ipsum dolor sit amet consetetur sadipsc ing elitr sed diam nonumy.

Voľné pozície

Manažér predaja

Do nášho profesionálneho tímu hľadáme skúseného manažéra s obrovským nadšením, talentom, chuťou, nezvyčajnými nápadmi, ktorý je proaktívny, rád hľadá nové možnosti a vie ako uspieť. Ste iniciatívny, ambiciózny, vytrvalý a zameraný na dosiahnutie vytýčeného cieľa? Vždy identifikujete možnosti ako uspieť? Tak hľadáme práve Vás!

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • Identifikácia, vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov
  • Udržiavanie vzťahov s existujúcimi zákazníkmi a rozvoj ďalšej spolupráce
  • Komunikácia so zákazníkmi
  • Cestovanie a pravidelné návštevy zákazníkov
  • Vypracovanie cenových ponúk
  • Uzatváranie obchodov
  • Plánovanie a organizovanie prepráv na základe požiadaviek klientov
  • Spracovanie obchodných prípadov od zadania objednávky až po dodanie tovaru
  • Získavanie, analýza a príprava relevantných informácií pre nové a pravidelné stretnutia so zákazníkmi
Zamestnanecké výhody, benefity
  • istotu a perspektívne zamestnanie
  • motivujúce finančné ohodnotenie
  • možnosť profesijného rastu
  • nadštandardné platové podmienky, výkonnostný bonus a ďalšie benefity
Informácie o výberovom konaní
  • Prax a znalosť viacerých jazykov veľkou výhodou
Požiadavky na zamestnanca
  • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk - Pokročilý
    • Nemecký jazyk - Pokročilý alebo Maďarský jazyk - Mírně pokročilý
Osobnostné predpoklady a zručnosti
  • prax na podobnej pozícii veľkou výhodou
  • výborné komunikačné a organizačné schopnosti
  • samostatnosť, aktivita a flexibilita
  • užívateľská znalosť práce s PC (MS Office), Excel, Powerpoint
  • vodičský preukaz sk. B - aktívny vodič